Nomierinošs BB krēms pret apsārtumu

Jutīgai ādai ar noslieci uz apsārtumu

Nomierinošs BB krēms pret apsārtumu

Jutīgai ādai ar noslieci uz apsārtumu

Nomierinošais ādas kopšanas līdzeklis ar toni un aktīvām vielām, kas nomierina ādu un iedarbojas pret apsārtumu. Formula bagātināta ar arnikas ziediem, kas pakāpeniski izlīdzina ādas toni, Cold- krēmu, kas pazīstams savu nomierinošo īpašību dēļ.

Rezultāts

Tūlītējs, āda tiek nomierināta un mitrināta. Samazinās pārkaršanas sajūta, ādas tonis izlīdzinās. Pēc četrām nedēļām: āda liekas vairāk aizsargāta un mazāk reaģē uz dažādiem kairinātājiem. Apsārtums šķiet mazāk pamanāms. Ādas stāvoklis sagādā mazāku diskomfortu.

Lietošana

Piemērots jutīgai ādai ar noslieci uz apsārtumu un sakaršanu. Var izmantot kā tonālo krēmu. Nelietot acu zonai. Ātri uzsūcas un viegli klājas.

Atsauksmes

2.5 No 2 lietotājiem

Ieva

1

Lietoju mixa krēmu un micelāro ūdeni, ļoti patīk, krems 8% mans glābiņš! Nopirku BB kremu, biju šokā! Izcel kautkādus pleķus, tons ļoti nedabīgs,šausmīgi klājās uz ādas, ļoti izbrīnijos, ka Mixa izdeva kautko tik nekvalitatīvu. Bet dienas krēmu turpinu lietot.

Ilze

4

Paldies!
Šis produkts ļoti labs, viegls. Manai problemātiskajai ādai ļoti patīk, varbūt mazliet par taukainu, taču patīk!
Nopirku arī CC kremu, taču tas manai taukainajai ādai par spīdīgu, atstāj spīdīgu, taukainu seju. Pirku tikai tāpēc, ka tam ir SPF 15, ko mans kosmetologs ieteica lietot radušās pigmenta dēļ!

Inese

1

Divas dienas izmēģināju šo krēmu un arī micelāro ūdeni. Diemžēl šie produkti izraisīja pamatīgu alerģiju uz sejas. Apsārtums, izsitumi, sūrstēšana.

Novērtē šo produktu
Vai piekrīti, ka Mixa produkts ir efektīvs uz Tavas jutīgās ādas?