Ekspertu blogs

Jutīga āda ar nepilnībām – ko darīt?

Jautājumi dermatoloģei Andai Apinei

Pastāv uzskats, ka jutīgai ādai nemēdz būt nepilnību, taču tā nav taisnība! Lai cīnītos ar tām, nekaitējot ādai, ievērojiet dermatoloģes Andas Apines ieteikumus.

1. Kas ir jutīga āda ar nepilnībām?

Arī kombinēta un taukaina āda var būt jutīga. Berzēšana, nepareiza kopšana, farmaceitiskie medikamenti un ārējie faktori padara to vēl uzņēmīgāku. Tā rezultātā uz ādas parādās nepilnības – pūtītes, tumši plankumi un paplašinātas poras. Saskaņā ar dermatoloģi Andu Apini kombinēta un taukaina āda ir visjutīgākie ādas tipi. Lai pienācīgi par to parūpētos, jālieto atbilstoši produkti un jāievēro noteikti ādas kopšanas rituāli.

2. Jutīga āda ar nepilnībām – kādus produktus lietot?

Ja jūsu ādai ir nosliece uz akni, nav nepieciešams izmantot neskaitāmus krēmus un dekoratīvās kosmētikas produktus, lai atbrīvotos no nepilnībām un uzlabotu ādas stāvokli. Lai attīrītu ādu, izmantojiet Mixa Anti Imperfections attīrošo želeju bez ziepēm, kas nekairinās jūsu jutīgo ādu. Pēc tam notīriet seju ar toniku, kas nesatur alkoholu, bet ir bagātināts ar cinku, kas palīdz novērst ādas nepilnības. Varat izmantot arī Mixa Anti Imperfections micelāro ūdeni kombinētai un taukainai ādai, kas arī lieliski attīra ādu. Šī produkta fizioloģiskais pH līmenis ir 5,5 tāpat kā ādai, tādēļ tas ir saudzīgs pret ādu un acīm.

3. Man ir pūtītes un citas nepilnības, kuras negribu rādīt citiem. Ko darīt?

Visas sievietes, kurām ir ādas nepilnības, cenšas tās paslēpt. Ņemiet vērā, ka ne visi dekoratīvās kosmētikas produkti ir piemēroti jūsu ādas tipam, jo tie neļauj ādai elpot. Lai iegūtu veselīgu ādu, vienlaikus aizsargājot to, izvēlieties tonētu sejas krēmu, piemēram Mixa Anti Imperfections DD krēmu. Tas ir izstrādāts kā dienas krēma un tonālā krēma apvienojums, ļaujot vienlaikus gan izlīdzināt ādas toni, gan mitrināt ādu. Turklāt, pateicoties UV staru filtram, tas aizsargā arī no saules iedarbības.

Citi raksti