Ekspertu blogs

Kādēļ izmantot sejas želeju bez ziepēm?

Jautājumi dermatoloģei Andai Apinei

Jutīgai ādai nepatiks mazgāšana ar ziepēm. Lai attīrītu ādu, nekaitējot tai, vienmēr izvēlieties želeju, kas nesatur ziepes. Dermatoloģe Anda Apine iesaka, kādus produktus lietot.

1. Kas ir attīrošā želeja bez ziepēm?

Tradicionālās ziepes tiek iegūtas pārziepjošanās rezultātā (tauki pārvēršas ziepēs) no dzīvnieku vai augu valsts taukiem uz minerālvielu bāzes. Mazgāšana ar šādiem attīrošajiem līdzekļiem ir pārāk agresīva jutīgai ādai.

Bez ziepēm produkti satur arī citas attīrošās vielas (virsmaktīvās vielas) un citas sastāvdaļas atkarībā no vēlamās iedarbības. Ja vēlaties atbrīvoties no nepilnībām, izvēlieties attīrošas želejas, kuru sastāvā ir vielas, kas cīnās pret pūtītēm.

2. Attīrošais līdzeklis bez ziepēm – kam tas paredzēts?

Jutīgai ādai patiks attīrošie līdzekļi bez ziepēm. Tie attīra ādu, nekairinot to. Arī āda ar noslieci uz akni būs pateicīga par attīrošajiem līdzekļiem, kas izstrādāti tieši tās vajadzībām, piemēram, Mixa Anti Imperfections attīrošo želeju bez ziepēm. Šāda veida produkti satur aktīvas sebumu līdzsvarojošas vielas, kas novērš liekā sebuma un, līdz ar to, pūtīšu rašanos. Turklāt, pateicoties to neitrālajam pH līmenim, lielākā daļa šādu produktu neizjauc ādas dabīgo līdzsvaru. Tā rezultātā jūsu āda ir skaista un tīra bez savilktas sajūtas.

3. Kā izmantot attīrošo želeju bez ziepēm?

Lai āda būtu veselīga, ir svarīgi to tīrīt katru dienu. No rīta un vakarā viegli samitriniet ādu un notīriet to ar nelielu daudzumu Mixa Anti Imperfections želejas bez ziepēm.

Ar pirkstu galiem viegli iemasējiet produktu ādā. Noskalojiet ar tīru ūdeni. Nosusiniet ādu, piespiežot pie sejas salveti vai mīkstu kokvilnas dvieli.

Tagad jūsu āda ir tīra un atsvaidzināta.

Citi raksti