Ekspertu blogs

Kādu toniku izvēlēties ādai ar nepilnībām?

Jautājumi dermatoloģei Andai Apinei

Kādu losjonu izvēlēties, lai cīnītos ar nepilnībām? Dermatoloģe Anda Apine dalās ieteikumos. 

1. Problemātiskas ādas ar nepilnībām īpatnības 

Pūtītes, melnie punkti, paplašinātas poras un spīdums ir raksturīgākās taukainas un kombinētas ādas īpašības. Mazāk zināms fakts ir tāds, ka šāda tipa āda var būt arī ļoti jutīga.

Tiek uzskatīts, ka šāda tipa āda jākopj ar ļoti iedarbīgām ziepēm (ar augstu pH līmeni), lai gan patiesībā jūsu ādai nepieciešama saudzīga kopšana. Maigai un saudzīgai skaistumkopšanai ir ļoti liela nozīme, ja jūsu ādai piemīt nepilnības.

2. Attīriet ādu no nepilnībām ar toniku, kas nesatur alkoholu

Alkohols sausina ādu, tādēļ izvēlieties produktus, kas to nesatur. Labākā izvēle būtu Mixa Anti Imperfections toniks bez alkohola un ar neitrālu pH līmeni, kas nekaitē ādas aizsargkārtiņai. Attīrošie losjoni vienmēr satur vielas, kas efektīvi cīnās ar nepilnībām, piemēram, cinku. Tam ir attīroša iedarbība, kas savelk poras, uzlabo ādas struktūru un padara ādu matētu, dienu pēc dienas samazinot ādas nepilnības.

3. Micelārais ūdens neizjauks ādas dabīgo līdzsvaru

 Hipoalerģisks, bez alkohola un parabēniem – micelārais ūdens ir nevainojams! Kādēļ? Jo tas var attīrīt jebkura tipa ādu, pat jutīgu ādu. Jums jāzina, ka katram ādas tipam, piemēram, kombinētai un taukainai ādai ir paredzēta cita formula. Formulas parasti satur kādu aktīvo vielu, piemēram, cinku, kam ir divkārša iedarbība uz epidermu.

No rīta un vakarā samitriniet vates spilventiņu ar Mixa Anti Imperfections micelāro ūdeni un noslaukiet ar to seju, lai atbrīvotos no visiem netīrumiem. Ar vienu produktu varat gan attīrīt ādu, gan padarīt to maigāku.

Dermatologa padoms: lai attīrītu jutīgu ādu, izmantojiet attīrošo gelu bez ziepēm. Tas saudzīgi atbrīvojas no netīrumiem un liekā sebuma, nekairinot ādu.

Citi raksti