Ekspertu blogs

Kas ir dd krēms?

Jautājumi dermatoloģei Andai Apinei

Pēc BB un CC krēmiem ir pienācis laiks DD jeb kopjošajiem dermo-defense krēmiem. 

Uzziniet visu par šo jauno, novatorisko profilaktisko līdzekli. Atbild dermatoloģe Anda Apine.

1. Kas ir DD krēms? 

DD nozīmē daily defense (ikdienas aizsardzība) jeb dermo-defense (dermoaizsardzība). DD krēms palīdz aizsargāt ādu no ārējās ietekmes, piemēram, piesārņojuma un UV stariem. Šis produkts satur SPF 15 UVA/UVB staru filtrus. Pateicoties cinka glikonāta antioksidanta īpašībām un E un C vitamīna atvasinājumiem, tas samazina piesārņojuma daļiņu piesaistīšanos ādai un tādējādi palīdz aizsargāt ādu no netīrumiem, kas rada nepilnības.

2. DD krēms izlīdzina ādas toni

Daži DD krēmi ir tonēti, ļaujot izlīdzināt ādas toni. Tas ir kā tonālais krēms apvienojumā ar saules aizsargkrēmu. Tādēļ, lai iegūtu patīkamu ādas toni, nav nepieciešams izmantot dekoratīvo kosmētiku – pietiks tikai ar DD krēmu ar universālu toni. To uzklājot, poras kļūst neredzamas un āda iegūst atsvaidzinātu un atpūtušos izskatu. Ar skaistu un aizsargātu ādu jūs būsiet gatava iekarot dienu.

3. Kā uzklāt DD krēmu?

DD krēma uzklāšana neatšķiras no BB vai CC krēma uzklāšanas.

Pēc rūpīgas sejas ādas attīrīšanas ar micelāro ūdeni un attīrošu losjonu, ar vieglām kustībām uzklājiet nelielu daudzumu DD krēma uz sejas ādas. Sāciet no pieres un vaigiem un virzieties uz zodu. Izvairieties no acu zonas, jo tur āda ir ļoti vārīga. Droši dienas laikā uzklājiet vairāk krēma, ja nepieciešams.

Citi raksti