Ekspertu blogs

Micelārais ūdens – jūsu palīgs ādas attīrīšanā

Jautājumi dermatoloģei Andai Apinei

Dekoratīvā kosmētika ir būtisks solis ceļā uz ādas labsajūtu. Kā izvēlēties īstos produktus? Lai to noskaidrotu, iepazīsimies tuvāk ar micelāro ūdeni. Atbild dermatoloģe Anda Apine.

1. Kas ir micelārais ūdens?

Micelārais ūdens ir produkts, kas sastāv no ūdens un eļļas un kuru izmanto, lai noņemtu dekoratīvo kosmētiku un attīrītu ādu. Tā sastāvā esošais ūdens palīdz atsvaidzināt un tonizēt ādu, bet eļļa efektīvi atbrīvojas no dekoratīvās kosmētikas un netīrumiem.

Micelārais ūdens ir lielisks palīgs kosmētikas noņemšanā, jo tas satur virsmaktīvās vielas, kas piesaista dekoratīvo kosmētiku un efektīvi notīra netīrumus no sejas un acīm.

2. Kam paredzēts micelārais ūdens?

Micelārais ūdens ir piemērots visiem ādas tipiem. Tas īpaši patīk taukainai ādai, jo nav abrazīvs un neveicina sebuma izdalīšanos. Savukārt jutīgai ādai patiks tā formula, kas nesatur ziepes un ļauj attīrīt ādu, nekairinot to.

Jutīgas ādas īpašniecēm jāizvēlas Mixa micelārais ūdens, kas izstrādāts tieši jutīgas un sausas ādas vajadzībām. Mixa piedāvā micelāros ūdeņus visiem ādas tipiem, tostarp taukainai un kombinētai ādai.

3. Kā lietot micelāro ūdeni?

Micelāro ūdeni var izmantot vakarā, lai noņemtu kosmētiku, kā arī no rīta, lai atsvaidzinātu ādas toni. Vienkārši samitriniet ar to vates spilventiņu un viegli noslaukiet ar to seju.

4. Kādas ir micelārā ūdens priekšrocības?

Tas ir pašpietiekams – pēc lietošanas to nav nepieciešams noskalot vai izmantot toniku. Tas ir ideāli piemērots produkts jutīgai ādai, kas slikti panes ūdeni. Beidzot arī paši aizņemtākie var ietaupīt laiku!

Citi raksti