Ekspertu blogs

Viss par attīrošajiem tonikiem ādai ar nepilnībām

Jautājumi dermatoloģei Andai Apinei

Ja ciešat no ādas nepilnībām vieglā formā, piemēram, pūtītēm, Mixa Anti Imperfections attīrošais toniks palīdzēs tās novērst. Jaunākās ziņas no dermatoloģes Andas Apines. 

1. No kā sastāv attīrošais toniks? 

Attīrošajam tonikam, kas izstrādāts speciāli ādai ar nepilnībām, ir īpaša formula. Tas spēj pielāgoties ādas problēmām. Jutīga āda asi reaģē uz ārējiem kairinājumiem. Tonika formula satur attīrošas vielas, kas ārstē pūtītes un novērš to rašanos nākotnē. Toniks palīdz arī attīrīt ādu tās dziļākajos slāņos un samazināt poras.

 2. Kādēļ izmantot attīrošo toniku?

Ja ādai ir nepilnības, tā visbiežāk ir kombinēta, taukaina vai jutīga – vai pat visi trīs reizē! Ja āda ir dehidrēta, tā var izdalīt vairāk sebuma, tādējādi radot vairāk pūtīšu. Lietojot toniku ikdienā, varēsiet atbrīvoties no pūtītēm, nekaitējot ādai. Turklāt šī formula palīdzēs uzlabot nākamo kopjošo produktu efektivitāti. 

3. Kā lietot attīrošo toniku?

Rītos un vakaros pēc sejas attīrīšanas ar speciāli tai paredzētu produktu, piemēram, Mixa Anti Imperfections attīrošo gelu bez ziepēm samitriniet vates spilventiņu ar Mixa toniku un viegli notīriet ar to seju. Izvairieties no ādas ap acīm, kur tā ir ļoti jutīga. Pēc sejas ādas attīrīšanas neaizmirstiet mitrināt to ar atbilstošu līdzekli, piemēram, Mix Anti Imperfections tonēto DD krēmu.

Citi raksti