Hyalurogel mitrinošs nakts krēms-maska

Jutīgai un dehidrētai ādai

Hyalurogel mitrinošs nakts krēms-maska

Jutīgai un dehidrētai ādai

Nakts laikā ādas šūnas atjaunojās visstraujāk, līdz ar to āda daudz vieglāk spēj uzņemt aktīvās sastāvdaļas. Taču tas paaugstina ādas temperatūru, kas izraisa ūdens zudumu epidermā. Tādēļ Tavai ādai ir nepieciešamas īpašas rūpes nakts laikā.

Nakts krēms-maska ir ideāli piemērots jutīgai un dehidrētai ādai, palīdzot atjaunot ādas aizsargbarjeru. Nakts laikā tas atjauno un uzlabo ādu, piesātinot to ar nepieciešamajām aktīvajām sastāvdaļām, to dziļi mitrinot. 

Mitrinošajam krēmam ‒ maskai ir samtaina konsistence un tā sastāvā apvienojas hialuronskābes mitrinošais un sējas idras eļļas barojošais spēks un augu sastāvdaļas. 

7% Glicerīns + sējas idras eļļas + hialuronskābe

HIPOALERĢISKS. Saderība pārbaudīta jutīgai ādai.

Sejas kopšanas soļi ar Hyalurogel:

Ādas attīrīšana: attīriet ādu no netīrumiem un kosmētikas ar HYALUROGEL Micelāro želeju vai Hyalurogel micelāro pieniņu izmantojot vates plāksnīti. Produktus nav nepieciešams noskalot.

Ādas kopšana naktī: mitriniet ādu ar Hyalurogel Gēla serumu vai Hyalurogel nakts krēmu-masku, uzklājot uz attīrītas sejas ādas. 

Ādas kopšana dienā: uz attīrītas sejas ādas uzklājiet Hyalurogel Light želejkrēmu, Hyalurgoel Rich krēmu vai Hyalurgoel gēla serumu.

Atsauksmes

5 No 1 lietotāja

Līga

5

Vislabākais krēms sausai ādai.

Novērtē šo produktu
Vai piekrīti, ka Mixa produkts ir efektīvs uz Tavas jutīgās ādas?