Nomierinošs CC krēms pret apsārtumu, SPF 15

Jutigai ādai, kura bieži pietvīkst

Nomierinošs CC krēms pret apsārtumu, SPF 15

Jutigai ādai, kura bieži pietvīkst

Pakāpeniska krāsu korekcija vienmērīgam ādas tonim. Formula bagātināta ar Cold Cream, kas pazīstams savu nomierinošo īpašību dēļ, un arnikas ziediem, kas pakāpeniski izlīdzina ādas toni.

Rezultāts

apsārtums ir mazinājies* , āda šķiet nomierināta un gaišāka**, ādas tonis pakāpeniski izlīdzinās.

Lietošana

piemērots jutīgai ādai ar noslieci uz apsārtumu un sakaršanu. Var izmantot kā tonālo krēmu. Nelietot acu zonai. Ātri uzsūcas un viegli klājas.

*Klīnisks pētījums, 39 dalībnieces, 8 nedēļas

**Pašnovērtējuma tests, 39 dalībnieces, 4 nedēļās

Atsauksmes

4.3596 No 114 lietotājiem

Natalja

3

Крем не очень понравился. Из минусов-не чувствовала увлажнения. Хорошо справлялся в местах, где было шелушение, но т.к у меня комбинированная кожа, мне он показался жирноват.

Linda

4

Man ir āda ar rozāciju (diezgan spēcīgu apsārtumu), nevrētu teikt ,ka krēms būtu ļoti samazinājis apsārtumu, bet to izdarīja nelielos apjomos. Domāju, ka cilvēkiem ar nelielu ādas apsārtumu tas varētu darboties daudz labāk. Krēmam nav specifiskas smaržas(kas ir liels pluss), tas klājas labi, uz ādas nejūtas smagi un labi darbojas kā bāze citiem kosmētikas produktiem. Esmu apmierināta ar šo produktu.

Elita

4

Mixa krēmu nopirku "Drogās",vienkārši nolēmu pamēģināt.Āda man ir jūtīga ,ar noslieci uz kuperozi.Lai gan krēmu lietoju nesen,esmu apmierināta.Vēl piebildīšu,ka arī cena ir nu ļoti demokrātiska.Mans viedoklis-krēms Mixa kvalitātes ziņā neatpaliek no "Bioderma'' krēmiem,ko lietoju līdz šim,kas ir arī salīdzinoši dārgāki.Vienīgā nelaime-tuvākās ''Drogas'' atrodas 70 km. attālumā.

Novērtē šo produktu
Vai piekrīti, ka Mixa produkts ir efektīvs uz Tavas jutīgās ādas?