Nomierinošs dušas krēms bērniem

Maigs dušas un vannas krēms mazuļiem, kas palīdz mazināt piecas jutīgas ādas pazīmes: sausumu, apsārtumu, raupjumu, kairinājumu un ādas savilkumu.

Nomierinošs dušas krēms bērniem

Maigs dušas un vannas krēms mazuļiem, kas palīdz mazināt piecas jutīgas ādas pazīmes: sausumu, apsārtumu, raupjumu, kairinājumu un ādas savilkumu.

Sastāvs ir bagātināts ar neitrālu pH līmeni un Cold cream, sniedzot ādai patīkamu komforta sajūtu. Piemērots mazuļa ādai, ja tai ir nosliece uz kairinājumu, turklāt tai ir kāda no jutīgas ādas pazīmēm. 

Rezultāts

Āda ir nomierināta, mitrināta un pabarota.

Lietošana

Pirms vannošanās, izšķīdiniet krēmu ūdenī vai saputojiet krēmu uz mitras ķermeņa ādas un matiem.

Ja nokļūst acīs, nekavējoties skalojiet tās ar ūdeni.

  • IZSTRĀDĀTS MEDIĶU UZRAUDZĪBĀ
  • Bez parabēniem un ziepēm
  • Dermatoloģiski pārbaudīts
  • Hipoalerģisks

Atsauksmes

4.7917 No 48 lietotājiem

Inese

5

Maigs, patīkams, maiga neuzbāzīga smarža ... tas viss kas nepieciešamas bērna ādai. Nenoturējos pretī kārdinājumam un izmēģināju uz sevis. Super! Mana ķermeņa āda jutās lieliski un es arī!

Zane

3

Pieteicos izmēģināt Mixa Baby produktus savam mazulim un saņēmu testēšanai Mixa Baby nomierinošo dušas krēmu. dušas krēms ir maigs mazgājošs līdzeklis, kas paredzēts bērniem jau no zīdaiņa vecuma. Tomēr nepiekritīšu, ka pavisam maziem bērniņiem šis krēms būs piemērots, jo tā sastāvs nav no iepriecinošākajiem un arī smarža tam ir ļoti spēcīga. Arī iepakojums nav no parocīgākajiem - pirmkārt mazgāšanas līdzekļiem prasītos pumpītis, otrkārt paņemt iepakojums līdzi somā - tas bija atvēries un puse bija iztecējusi pa somu. Lielākiem bērniem droši vien būtu gana labs.

Iveta

5

Ļoti jauks produkts arī berniem!Paldies ka devāt iespēju izmēģināt. Tiešām āda ir daudz maigāka un ļoti, ļoti smuki smaržo.Puika vannā tik nojautāja kas tik skaisti smaržo :) Iesaku arī citiem izmēģināt ! Šobrīd pateicoties izmēģinātiem paraugiem lietoju MIXA produktus arī ikdienā gan sev gan bērniem! Paldies par iespējām!

Novērtē šo produktu
Vai piekrīti, ka Mixa produkts ir efektīvs uz Tavas jutīgās ādas?